Dużo laików – sposoby na ich zwiększenie

Ilość laków jest jednym z mierników sukcesu na Facebooku. Aby Twój fan page cieszył się sporym uznaniem warto skorzystać z kilku ciekawych sposobów. Oto w jak prosty sposób pozyskać polubienia na stronie. Bez wysiłku, stresu oraz humorem.

  • Oryginalne zaproszenia dla znajomych

W celu zadbania o ilość lików na fan page warto wysyłać zaproszenia zbiorcze. To prosta metoda, aby Twoi znajomi odwiedzili Twój własny profil. Standardowo nowi i obecni posiadacze profilu wysyłają swoim znajomym wiadomości na Messengerze. Jednak zamiast zwykłego tekstu warto postarać się o zaproszenia w formie graficznej. Śmieszny mem, demotywator czy własna grafika może zainteresować Twoich znajomym. Ważne, by wiadomość była zaopatrzona linkiem do profilu. Tak prosty patent z pewnością zainteresuje Twoich odbiorców.

  • Ukryty przycisk

To rozwiązanie dla posiadaczy darmowych i płatnych kampanii. Możliwość ustawienia przycisku CTA wysyła komunikat do osób, które nie polubił Twojego fan page. Przycisk jest dostępny dla profili o zasięgach mniejszych niż 100 000. Opcja ta działa na urządzeniach stacjonarnych oraz z systemem Android oraz IOS. Ukryty przycisk pozwala na zapraszanie osób, których nie znasz, a odwiedziły Twój profil. Wysuwana lista pozwala na szybkie zapraszanie znajomych niż standardowe wysyłanie wiadomości.

  • Atrakcyjne i wartościowe posty

Tworzenie kontentu wymaga od właściciela fan page dobrze przemyślanej strategii. Jeśli ten krok masz za sobą skup się na tematyce swoje portalu i twórz autorskie posty i teksty.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *